Author: b***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it very nice and the quality is good , it also adjustable and easy to wear
顏色: 棕色
Price: HK$202.00
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Brown |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | S4 |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Deep Wave |
| Density | Fuller |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 115 g |
| 長度 | 23 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb25051927039761955 |
Author: b***4
Date:
Review: it very nice and the quality is good , it also adjustable and easy to wear
顏色: 棕色
Author: n***2
Date:
Review: Easy to wear: love it
顏色: 棕色
Author: m***i
Date:
Review: Hair Softness: I'm going to enjoy this hair, wow
顏色: 棕色
Author: e***s
Date:
Review: Very soft hair quality
顏色: 棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.